KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16697379

nr 1669 7379

Oidentifierad konstnär. Signerad Björn, daterad Solvaer 1954, a tergo. Olja på duk, 50x61 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm

måndag 16 december 2024
kl 18:06:42